Черкащанка – срібна призерка чемпіонату України з дартсу

18 січня 2014, 09:56

Черкаська спортсменка Тетяна Харченко посіла друге місце на чемпіонаті України з дартсу, котрий нещодавно проходив у Києві,  інформують "Вечірні Черкаси".

Загалом у чемпіонаті взяло участь понад 80 спортсменів та спортсменок із більш як 10 областей. У трійці призерів турніру чоловіків черкащан не було, а от серед жінок завоюванням другого місця на чемпіонаті України може похвалитися черкащанка Тетяна Харченко. У фінальній зустрічі вона програла Світлані Анісімовій із Донецька. Цікаво, що на шляху до фіналу наша землячка обіграла екс-чемпіонку України з Донеччини Анну Лопухову.

До речі, серед 17 преденток на перемогу серед жінок була ще одна спортсменка з Черкас Катерина Спектренко, але фінішувала вона у другій частині підсумкової таблиці результатів.