Як ви ставитесь до скасування 8 Березня? (опитування)

07 березня 2017, 18:14

Попри розбіжності у позиціонуванні, 8 березня -  традиція і гарний привід, аби порадувати представниць прекрасної статі та зробити цей день особливим. Для більшості жінок весна починається саме 8 березня, коли вони стають об’єктом підвищеної уваги з боку своїх чоловіків, які дарують їм квіти, турботу та ласку, пише "Золотоноша"..

8 Березня, звісно ж, не єдиний день, коли жінкам необхідна посилена увага, шквал компліментів та оберемки квітів. Любити та поважати жінок варто постійно, але саме в переддень цікаво дізнатися думки жителів Золотоноші щодо майбутньої долі цього свята. Вже не перший рік тривають розмови про те, щоб скасувати усі свята, які залишилися українцям у спадок від радянської епохи.

Своїми думками щодо подальшої долі свята поділилися перехожі у випуску “Золотоноша говорить”.

Ольга сказав:

Влада вже відібрала у нас нормальне життя, знецінила багато професій, “відпустила” у “вільне плавання” ціни, тим самим дала “зелене світло” здорожчення продуктів харчування (навіть соціальних), ліків, проїзду, предметів першої необхідності, позакривали фабрики і заводи, залишивши народ без роботи. Що у людей залишилося? Ага, свята, – треба і їх відібрати! Щоб вже зовсім розучитися радіти, дарувати, та на якийсь час забути про всі негаразди. Сьогодні, поряд з картинками привітання з 8 Березня, на декількох сайтах нам розповідали, які продукти будуть дорожчати, на скільки здорожчає газ для населення, скільки безробітних і т.д. Чому у нас із таким задоволенням, навіть перед святом, подавляють людей? Чому все менше і менше гарних, добрих новин? Бо подавленою, зневіреною масою легше управляти? Із святом Вас, дорогі наші жінки! Не дивлячись ні на що!

Вгору