Вантажівки руйнують дорогу на Черкащині

14 грудня 2017, 10:27

Років 5-7 тому, жителі області могли спостерігати цілодобовий рух вантажів по автошляху Черкаси-Умань та далі по Орадівській трасі в сторону Вінниці. Керівництво однієї з постійно дотованих яйцеферм вирішило, що вантажівками доставляти ж\б вироби значно дешевше ніж залізницею. Про це у Фейсбук написав депутат облради Андрій Сегеда.

Депутат зазначає, що внаслідок такої "економії" було зруйновано під 400 км. доріг державного значення. Це, пише Андрій Сегеда, можна спостерігати по цей час - колійність на дорогах залишилась. Та це мало кого обходило.

- Вантажівка з явними ознаками недотримання вимог, щодо ваги вантажу спокійно проїхала біля КПП на Смілянській трасі, де в цей час перебували патрульні, - написав депутат, додавши фото автівки. - На наступний рік для реалізації Програми розвитку дорожнього господарства Черкаської області планується закласти 394,4513 млн.грн.

Коментарі

vasyl сказав:

А шановний автор як визначив надлишкову вагу? На око? На кожному виробі є вказана вага і вона складає 2,5 тн і хай шановний депутат прорахує і загляне в ПДР по дозволах навантажень на вісь та порахує кількість осей даного авто, а не влаштовує собі PR. Цікаво, а як він зерновози з вагонними причепами на вагу визначає?

Володимир сказав:

А як в таких вантажівках стріляють колеса від перевантаження. Якби не дистанція, то моє авто добре б постраждало. Жаль не було відеореєстратора.

Вгору