Валентинки, цукерки та квіти: скільки коштів витратили черкасці на подарунки для коханих?

14 лютого 2018, 12:16

День Святого Валентина – це особливе свято, саме цього дня всі закохані приділяють увагу один одному та радують цікавими подарунками. Цього дня дарують коханим квіти, м’які іграшки, солодощі, листівки у вигляді сердець, закохані зізнаються одне одному в почуттях, а чоловіки використовують цей особливий день, аби зробити пропозицію руки та серця своїй обраниці. Скільки коштів черкасці витратили на подарунки для своїх коханих, з’ясовувала «Економіка Сьогодення».

Марина Сиваченко каже, що витратила 557 гривень на подарунок для коханого.

«В інтернет-магазині я придбала набір інструментів для дому. Спочатку я розраховувала на 1000 гривень, але потім мені пощастило знайти якісний товар за доступною ціною», – зізнається студентка.

Сергій Діденко та Оксана Литвиненко домовилися, що придбають один одному улюблені парфуми. Планують витратити по 500 гривень.

Марина Шевченко готувала подарунки для двох синів та чоловіка.

«На велику суму я не розраховувала, бо це не таке уже велике свято, як, наприклад, День народження. Кожному я придбала засоби особистої гігієни. Витратила 330 гривень», – каже жінка.

Антон Коваленко зізнався, що планує зробити пропозицію руки та серця своїй дівчині. На каблучку витратив 2000 гривень. Ще планує придбати квіти на 250 грн.

Олександр Трохименко придбав для коханої срібні сережки, вартість яких 700 гривень.

Олег Лозинський придбав дружині солодощі та вітаміни на 200 гривень.

«Оскільки, моя дружина вагітна, то я вирішив порадувати її різними смаколиками. Я купив ківі, мандарини, цукерки, банани, яблука», – повідомив чоловік.

Валентина Чернієнко ніколи не святкувала День Святого Валентина.

«Ми з чоловіком ніколи не розуміли, як можна зізнаватися в коханні, приділяти увагу, дарувати квіти тільки один раз на рік. 14 лютого у нас проходить, як і будь-який інший день», – ствержує пенсіонерка.

Діна Круценко також не планує святкувати.

«Я не визнаю такого свята. Зізнаватися у коханні потрібно кожного дня»,- каже жінка.

Владислав Ганжа планує порадувати дівчину квітами, приблизно, на 200 грн, та квитками в кіно за 130 гривень.

Ілона Довженко зізнається, що готує романтичну вечерю для коханого.

«Свій бюджет як розраховую на 500 гривень. – каже студентка – На ринку купила м’яса, овочів та фруктів. Ще придбала шампанського та солодощів».

Олександр Лисенко придбав для дружини мультиварку.

«Мені для дружини нічого не шкода. Вона давно уже мріяла про мультиварку. Я придбав її за 2500 гривень», – каже чоловік.

Вгору