Депутати не захотіли преміювати міського голову Черкас

14 лютого 2018, 11:45

Депутати Черкаської міськради не захотіли преміювати міського голову Анатолія Бондаренка. На сьогоднішній сесії розглядалося питання про преміювання міського голови, встановлення йому надбавок та надання матеріальної допомоги.

У проекті йшлося про встановлення міському голові преміювання у розмірі 400 відсотків окладу, надбавок за високі досягнення у праці - у розмірі 100 відсотків посадового окладу.

Також пропонувалося виплатити матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки та виплати допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

"За" рішення проголосували лише 20 депутатів. Такої кількості голосів не вистачило.

Коментарі

Черкащанин сказав:

Це просто неподобство. В той час як тисячі Черкащан та пенсіонерів рахують, на який хліб вистачить цілий чи половинку, коли тисячі бійців на фронті ризикують життям за копійки, меру встановлюють такі материальні блага. ГАНЬБА МЕРУ. І поки в нас буде таке відбуваться, порядку не буде. Нехай трохи з головного юриста міськради зніме та людям віддасть.СЛАВА УКРАЇНІ.

Вгору