“Вагітна лізла битись і плювалась”: черкащанка розповіла, чому її діти побили жінку з дитиною

27 липня 2020, 19:15

Світлану Хирну та двох її доньок звинувачують у побитті вагітної жінки та її доньки-підлітка. Черкащанка ж це заперечує й стверджує, що бійку вони не провокували, а лише захищалися від нападу жінки при надії.

Інцидент трапився 25-го червня у Золотоноші. Як розповідають обидві сторони конфлікту, суперечка виникла через портфель, який донька вагітної тривалий час не повертала власникам. Коли ж принесла, між підлітками виникла суперечка, яка переросла у бійку.

- Портфель Жасмін не повертала упродовж чотирьох місяців, хоча бачилась із доньками. Настя (ред. - донька) про це написала в соцмережах і назвала її крадійкою. Лише після цього дівчина сказала, що поверне рюкзак, - згадує пані Світлана. 

У той же вечір дівчина прийшла до двору Хирних із портфелем та з натовпом підлітків. 

- Вона кричала, що йде бити моїх доньок і нецензурно висловлювалась про них. Коли чоловік відчинив хвіртку, Жасмін підбігла до Насті й почала її бити. Рознімали дівчат мій чоловік і старший брат Жасмін, який вдарив мою дитину коліном у груди. Але коли їх відтягли одну від одної, прибігла матір дівчини, - розповідає Світлана Хирна.

Вагітна погрожувала матері дівчат, а потім вдарила її в обличчя. Настя ж нанесла удар у відповідь. 

- Тоді жінка почала погрожувати вже моїм дітям і плювала в них. Ми викликали поліцію, але навіть після приїзду патрульних вона не припинила нам погрожувати. Її донька й зараз пише погрози моїм дітям, - згадує пані Світлана. 

Тривалий час родина Хирних не реагувала на дописи у соцмережах за порадою правоохоронців. 

- Нам рекомендували дочекатися рішення суду і не розповсюджуватись у соцмережах про цю ситуацію. Але судове засідання буде лише через рік і ми хочемо розповісти правду, - каже Світлана Хирна.

Речник Національної поліції Черкаської області Дмитро Грищенко розповідає, що нині триває слідство у цій справі.

- Звернулися до поліції обидві сторони конфлікту. За обома заявами відкриті кримінальні провадження за статтею 125 (Нанесення легких тілесних ушкоджень). Триває розслідування.

Спілкувалася Аліна Євич

Поділитись

Коментарі

Вгору