На Черкащині вагітну жінку та її доньку побили двоє підлітків

13 липня 2020, 20:03

Вагітну жінку били в скроню й дряпали шию, а її неповнолітню доньку залишили лежати без свідомості під будинком, де сталася сутичка... Жінку та її 14-річну доньку побили двоє сестер, хоча агресія з їх боку розпочалася ще до карантину.

Про це розповіла сама потерпіла журналістам "Про все" (з етичних міркувань ми не називаємо імен постраждалих).

Інцидент трапився 25-го червня на очах батьків підлітків у Золотоноші. Жінка розповідає, що однокласниці її доньки, з якими вона колись товаришувала влаштували їй травлю через дружбу дитини з іншою дівчинкою.

- Мою дитину побили через неповернений портфель - перед карантином дівчата дали його, аби донька поклала в нього воду. Погуляли й забули, а дитина забрала його додому. Вже на карантині хотіла повернути, але хвіртка будинку була закритою, тому портфель залишила подрузі на зберігання, яка живе недалеко від цих двох, - розповідає потерпіла жінка.

Дівчата влаштували однокласниці справжній терор у соцмережах за неповернутий портфель - писали образи та стверджували, що їхня екс-подруга бреше і портфель повертати навіть не збиралася.

- Я сказала віднести їм портфель і коли вона віддавала його, виникла сутичка. Мою дитину били двоє підлітків, а потім залишили без свідомості під двором. Приводили до тями вже сусіди, - згадує жінка.

Коли жінці зателефонували і розповіли, що трапилося, вона викликала поліцію та швидку, а сама побігла до двору дівчат. Відчиняти хвіртку їй не хотіли, однак коли жінка докричалася, то до неї вийшов батько сімейства.

- Він схопив мене за грудки і почав трясти, поки я не відштовхнула його. Хотіла до матері підійти - вона полізла з кулаками, а ззаду її дівчата вдарили мене кулаком у скроню і роздряпали шию. Їх не хвилювало, що я на останньому місяці вагітності, - розповідає потерпіла.

Речник Національної поліції Черкаської області Дмитро Грищенко підтвердив факт нанесення тілесних ушкоджень черкащанці.

- Зверталися до поліції одна й інша сторона. По обом заявам відкрите кримінальне провадження за статтею 125 (Нанесення легких тілесних ушкоджень). Триває розслідування, - підтвердив правоохоронець.

Журналістам "Про все" не вдалося отримати коментар від представників іншої сторони конфлікту з метою почути протилежну думку. Редакція готова її озвучити.

Автор: Аліна Євич

Поділитись

Коментарі

Влад :

Я був з цими дівчатами в той день. Ми були в другому місці взагалі. Я можу доказати шо це не правда!!

Влад :

Если ви шось имеете против них то я готов взять на себе вину

Дядя Жора :

Ну так или в суд и доказывай. Может признают, что соседи отметелили их..

Вгору