В зону АТО до черкаських бійців поїдуть польські автівки (фото)

09 грудня 2014, 13:31
IMG_1043

Фото Про все

Два автомобілі - "Ніссан Тирано" та "Опель Фронтера" - сьогодні відправлять з Черкас до черкаського підрозділу батальйону "Айдар". В зону АТО автівки доправить черкаська самооборона.  Машини для черкаських бійців передала київська самооборона.

Інформує кореспондент Про все.

- Обов'язок тих, хто знаходиться на мирній території - максимально допомагати хлопцям, які на передовій. У цьому нам допомагають і міжнародні партнери. Всі розуміють - якщо тут не стримати агресора, то він піде далі, - зазначив київський самооборонівець Роман Орищенко.

Зокрема, мова йде про допомогу від Польщі.

- Там люди збирають теплі речі, ліки. Бізнесмени готові допомагати машинами. Хоча вони й не дорогі, але можуть їздити по бездоріжжю, яке зараз на сході України. Такі машини пролегшують боротьбу нашим хлопцям проти агресора, - додає самооборонівець Андрій Габров.

IMG_1028

Фото Про все

У підрозділі "Черкаси" батальйону "Айдар", за словами самооборонівців, воює 32 бійця з Черкащини. Автівки, які їм передадуть, не нові. Але самооборонівці кажуть, що на передовій не потрібні нові машини, адже вони  там все одно "не виживуть".

Сделайте правильный выбор! Бортовая «ГАЗель-Next» truck.ironhorse.ru - отзывы, характеристика и цена.

Поділитись

Коментарі

Вгору