На Черкащині кілька районів втратять своїх керівників

09 грудня 2014, 12:59

вакансіяНайближчим часом кілька райдержадміністрацій області втратять очільників. Про перспективу кадрових змін у складі голів РДА повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, інформує Черкаський край.

З його слів, всі голови РДА у відповідності до закону про очищення влади написали відповідні заяви. Після люстраційних перевірок частина очільників втратять посади. Скільки голів РДА замінять, і у яких саме районах, голова ОДА не повідомив.

Також досі триває процедура визначення кандидатур на посади голів Золотоніської, Шполянської, Канівської та Христинівської РДА. Ці чотири райони не мають керівників.

Вирішується питання щодо призначення на вакантні посади двох заступників голови ОДА, у тому числі й першого. Прізвища кандидатів Юрій Ткаченко не назвав. Однак він зазначив, що на посаду одного з заступників він рекомендував колишнього гендиректора «Черкасиобленерго» В’ячеслава Горобця.

– Відбулися зміни в «Черкасиобленерго», де керівником був Горобець В’ячеслав Вікторович. Я йому запропонував посаду заступника. Він уже пройшов відповідну комісію в Адміністрації Президента. Я вважаю, він – фахівець і в галузі житлово-комунальної сфери, і в галузі фінансів. Крім того, в часи Ющенка він очолював управління економіки ОДА. Щодо ім’я претендента на посаду першого заступника, то зараз відбуваються узгодження. Я думаю, що під час найближчої прес-конференції я озвучу його, – поінформував Юрій Ткаченко.

Запрошуємо на роботу інвестиційного аналітика, зарплата від 8 тис. грн. Цікавить пропозиція? Шукаєте роботу чи підробіток? Ми запропонуємо найкращі вакансії! Знайди роботу без зайвиз зусиль.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору