Спеціальна комісія досліджуватиме, хто заробляє на МІРЦ

09 грудня 2014, 14:07
рад3

Фото: Про все

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький вважає, що ТОВ "МІРЦ" повинно не збагачувати гаманець міського голови, а стати комунальною власністю і приносити гроші до міського бюджету. 

Звернення щодо створення комісії по розгляду питання передачі ТОВ “МІРЦ” у комунальну власність він озвучив сьогодні під час сесії міськради. Більшість депутатів підтримали його пропозицію.

- Прошу своїх колег звернути увагу на роботу унікального підприємтсва ТОВ "МІРЦ". Воно з 2009 року заробляє на тому, що бере 1% від комунальних платежів черкасців. Директором цього комерційного підприємства є депутат міської ради від Партії вільних демократів і родич Сергія Одарича Олег Ліходькін.

2 грудня я звернувся до комунальних підприємств щодо надання копій договорів із ТОВ “МІРЦ”. Після цього керівник “МІРЦ” поширив своє звернення, що мені, секретарю міської ради не треба рахувати чужі гроші. Команда мера не зрозуміла, що ми, депутати, перш за все представляємо інтереси черкащан та захищаємо місто від охочих нажитися. ТОВ “МІРЦ обслуговує КП “СУБ Митниця”,”Придніпровська СУБ”, “Соснівська СУБ”, КП “Черкаситеплокомуненерго”, "Черкаська служба чистоти" тощо. Загальна сума надходжень у МІРЦ — мільйони гривень на рік.

Лише за минулий рік “Придніпровська СУБ” сплатила за послуги прийому платежів “МІРЦ” 388 тисяч 247 гривень. Тож постає питання — чому з такими доходами “МІРЦ” не може працювати на бюджет міста за рахунок створення комунального підприємства? Це питання є політичним. Ми повинні вирішити чи і надалі закривати очі на збагачення мера за рахунок жителів міста Черкаси чи змінити потік цих коштів до скарбниці міста. Як приклад із кожної однокімнатної квартири ТОВ “МІРЦ” має 3 гривні, - заявив Олександр Радуцький.

 

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору