В “Урожаї” звершили посівну озимих культур: збільшили площу озимої пшениці

23 жовтня 2023, 12:46

ТОВ «НВФ «Урожай» завершив осінню посівну кампанію. Озимі культури під урожай-2024 посіяли на площі 13089 га. Ріпак залишили на рівні минулорічного показника –6230 га, а площі озимої пшениці збільшили на 5,7%, посіявши 6859 га. 

Завдяки ретельній підготовці та плануванню, проведених на рослинницьких виробничих підрозділах підприємства, ускладнень з посівною озимих не виникало. Сіяли в межах планів та сівозміни.

Водночас на підприємстві триває збір кукурудзи. Цьогоріч посіяно майже 40 тисяч гектарів кукурудзи на зерно.

«Завдяки теплій осені зерно ідеально достигло в полі. Вологість близька до базисних показників, тож кукурудза майже не потребує сушіння. А це – значна економія енергоресурсів. Середня урожайність в бункерній вазі – 110 ц/га», - зауважує директор підприємства Олександр Воскобойнік.

До слова, у межах масштабування проєкту Digital Farming на полях підприємства частина зернозбиральних комбайнів, задіяних на жнивах, обладнані набором картографування урожайності від провідної платформи точного землеробства Climate FieldView. Дані, які одночасно збираються з усіх машин і зберігаються в обліковому записі, будуть використані для аналізу та подальшого масштабування проєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гречка, соняшник, цукровий буряк, зернові: скільки врожаю вже зібрали черкаські аграрії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору