В уманському поштовому відділенні знайшли партію алкогольного фальсифікату

04 червня 2014, 17:23

240 п'ятилітрових пластикових пляшок, заповнених рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартістю 72 тис. гривень, вилучили днями співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області у приміщенні кур’єрського відділення «Нової пошти» в Умані. Це тільки одне з виявлених місць зберігання «підприємливим» 24-річним уманчанином алкогольного фальсифікату.

Згідно документів, «горючий» вантаж належав 24-річному місцевому жителю. Про це повідомив в.о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.

Він розповів, що це тільки одне з виявлених місць зберігання «підприємливим» уманчанином алкогольного фальсифікату. Раніше під час обшуку складських приміщень приватного підприємства м.Умань співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області вилучили із незаконного обігу 494 пластикові пляшки об’ємом 5 літрів (всього 247 дал), заповнені рідиною з характерним запахом спирту орієнтовної вартості 148,2 тис.гривень. Відібрані зразки рідини для детального дослідження.

Поділитись

Коментарі

Вгору