В Уманській колоній святкували Новий рік постановкою вистави-мюзиклу

10 січня 2014, 14:18

6 січня у стінах Уманської виправної колонії відчувалось незвичне пожвавлення. Вже з самого ранку жінки очікували на святковий концерт, котрий мав відбутись цього дня в установі. Та ніхто навіть не очікував, наскільки яскравим буде дійство, що розгорнеться в клубі установи.

Про це повідомляє прес-служба ДПтС України в Черкаській області.

Цього року засуджені жінки власними силами підготували справжню новорічну виставу-мюзикл. Сценарій вистави був побудований за мотивами сюжету відомого та улюбленого багатьма кінофільму "Службовий роман".

Самодіяльні артисти максимально адаптували його до повсякденного життя в колонії та діяльності швейного виробництва, на якому працюють жінки. Зі сцени лунали привітання з Новим роком, дотепні жарти та популярні пісні.

Концерт викликав справжнє захоплення у глядачів. Дві години вистави пролетіли немов на одному подиху.

Жінки, що відбувають покарання, мали змогу сповна проявити свої таланти. Виявилось, що в установі є багато справжніх художників, стилістів, акторів та співаків. Під час підготовки до вистави були продумані найменші деталі, засуджені власноруч виготовили декорації, створили образи акторів та виготовили для них костюми.

Начальник Уманської виправної колонії Анатолій Лапуцький висловив своє щире захоплення від побаченого.

- Я вражений високим рівнем підготовки вистави, приємно дивитися, як засуджені з гумором ставляться до життєвих ситуацій, котрі відбуваються в колонії та на виробництві, зазначив він.

 

Анатолій Олександрович подякував артистам, а також привітав всіх з Новим роком та Різдвом Христовим та висловив найкращі побажання.

Після завершення вистави настрій ще довго залишався піднесеним. На серці було тепло і вірилось, що попереду у кожного все буде добре.

Поділитись

Коментарі

Вгору