В Умані зникла заява Бодрова про звільнення з посади міського голови

25 червня 2014, 08:37

 

Про це сайту 04744.info повідомило джерело в Уманській міській раді.

Один з депутатів розповів, що на вчорашньому засіданні міськради про зникнення заяви пана Бодрова їх поінформував нинішній виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій. Також пан Цебрій розповів про те, що під рішенням сесії міськради про складення повноважень колишнього міського голови немає підпису тодішнього секретаря міськради пана Коваля.

Сам пан Цебрій відмовився наразі спростовувати або підтверджувати факт пропажі заяви Юрія Івановича Бодрова. Проте в телефонній розмові з кореспондентом сайту 04744.info обмовився, що по розслідуванню даного факту створена комісія. Після завершення її роботи пообіцяв зібрати прес-конференцію, на якій і надасть всі роз’яснення журналістам та громадськості.

Натомість прес-секретар уманського міського відділку МВС Леся Усенко підтвердила, що дійсно сьогодні зранку до них надійшла заява про зникнення цього важливого документу.

Ситуацію зі зникненням заяви Бодрова коментує уманська юристка Руслана Парфьонова:

- Незрозуміло, як ситуація розвиватиметься далі. Проте те, що немає заяви про звільнення попереднього міського голови немає, ставить логічне питання про те, на яких підставах тоді функціонує нинішнє міське керівництво. Потрібно проводити службове розслідування.

Як розцінювати дану подію, хто і для чого стоїть за зникненням заяви пана Бодрова, покажуть час і, можливо, результати слідства. Поки що ж лишається абсолютно незрозумілим, на яких підставах Юрій Іванович відсутній на своєму робочому місці та чому пан Коваль, який, за чутками, нині перебуває за кордоном, не виконав свої службові обов’язки і вчасно не підписав рішення сесії міськради про складення повноважень міського голови паном Бодровим.

Поділитись

Коментарі

Вгору