В Умані зменшили орендну плату на землю комунальної власності

17 лютого 2016, 19:21

22b33d64b536015f8ca25b9f1383f1db

16 лютого на позачерговій сесії міської ради депутати затвердили відсоткові ставки орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Умань.

Як повідомляє виконком Уманської міської ради, приводом для розгляду цього питання стало звернення підприємців міста. Адже з 1 січня 2016 року в дію вступила нова нормативно-грошова оцінка земель міста, відповідно до якої вартість землі збільшилась вдвічі в центральній частині Умані, в 3-4 рази на периферії. Це, у свою чергу, значно збільшило розмір орендної плати за використання землі комунальної власності.

З метою підтримки підприємців Умані та забезпечення комфортних умов для їхньої діяльності депутати одноголосно підтримали рішення про зменшення відсоткових ставок орендної плати за землю, затверджені попередніми рішеннями міської ради. Законодавством передбачено мінімальну ставку орендної плати - 3%, максимальну - 12%.

За визначенням фахівців, цим рішенням було врегульовано диференційований підхід до оплати за користування земельними ділянками в центральній частині міста та на околиці.

Коментарі

Вгору