В Умані збирають пропозиції щодо зміни назви вулиці Бандери

26 липня 2017, 23:01

В Умані проводиться громадське обговорення щодо зміни назви вулиці Степана Бандери , пише "04744.info".

Розпорядження міського голови від 19.02.2016 року «Про перейменування вулиць та провулків міста Умані» в частині перейменування Ленінградського шосе на вулицю Бандери Степана було скасовано. Таку ухвалу виніс Уманський міський суд Черкаської області.

Тож наразі тривають жваві обговорення цього питання.

Наразі, до Уманської міської ради надійшла пропозиція щодо перейменування вулиці на Магістральну, оскільки георгафічне положення вулиці співпадає з міжнародною трассою Е-95, яка перетинає чотири країни.

Громадське обговорення буде тривати протягом 2-х місяців до 25 вересня. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на веб-сайті Уманської міської ради, електронні консультації (інтернет-опитування).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради (відповідальна особа Людмила Бондаренко).

Пропозиції учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту arhitekturakol@ukr.net до 25 вересня.

Письмові пропозиції обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації триватимуть до 22 вересня включно.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій відділ архітектури, містобудування та кадастру узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Уманської міської ради до 9 жовтня.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. Коломенська, 3 відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради або за телефоном (04744) 32476.

Коментарі

світлана сказав:

я за те щоб назва була-Степана Бандери!

оля сказав:

мені подобається Степана Бандери

Вгору