В Умані засудили чоловіка, який незаконно отримував гроші у центрі зайнятості

10 березня 2023, 18:10

В Умані винесли вирок містянину, який ошукав міський центр зайнятості на майже півтори тисячі гривень. Чоловік був зареєстрований як безробітний, однак згодом влаштувався на роботу і не знявся з обліку.

Кошти уманчанин отримав за два місяці.

"Шляхом обману Уманського міського центру зайнятості, офіційно працевлаштувався до ТОВ «Нова пошта» на посаду фахівця ділянки сортувань посилок, особливих, великих та негабаритних відправлень, де отримував заробітну плату, при цьому умисно не повідомив Уманський міський центр зайнятості про своє працевлаштування та незаконно отримав допомогу по безробіттю в сумі 557 гривень 01 копійка. Продовжуючи свої умисні протиправні дії офіційно працевлаштувався до ПОСП «Уманський тепличний комбінат» на посаду сортувальника у виробництві харчової продукції, де в період з 11.06.2022 по 20.06.2022 працював та незаконно отримав допомогу по безробіттю в сумі 894 гривні 62 копійки", - йдеться у вироку.

Уманський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у шахрайстві та призначив йому покарання у вигляді 200 годин громадських робіт. Незаконно отримані кошти містянин мусить повернути.

За інформацією з Єдиного реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору