В Умані з постаменту знімуть радянські пам’ятники

02 серпня 2022, 15:57

По всій Уманській міській територіальній громаді триває дерадянізація, дерусифікація та декомунізація. Наразі готується рішення сесії Уманської міської ради про демонтаж пам’ятних знаків та символіки пов’язаної з радянським союзом.

Приберуть пам’ятниками воїнам-танкістам та воїнам 2-го фронту в Умані, реагуючи на численні звернення місцевих жителів.

"Схваливши заходи про демонтаж монументу "Танк" та фігури орла на обеліску в "Софіївці", а також залізобетонної стели біля військової частини, депутати міської ради упевнено проявлять протест проти імперської хвороби рф, розв'язання фашистської війни проти українського народу", - йдеться у зверненні уманчанина до керівництва міста.

"Кожен українець повинен усвідомити, що насаджена радянська ідеологія, насаджена радянська історія – нам чужа. Ми, як влада, докладемо максимум зусиль щоб в Уманській громаді не залишилось натяку на радянщину", – зазначила міська голова Умані Ірина Плетньова.

За інформацією пресслужби Уманської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

О.І. :

Нажаль усе в нас з “перегибами”… На цій “тридцятьчетвірці” першим в місто увірвався танкіст Хохлов. Його нащадки живуть в Черкасах. Обов’язково знищувати пам’ять про перемоги українського народу?

Вгору