В Умані визначили переможця проекту «Олімпійське схуднення» (фото)

10 травня 2018, 21:43

1 травня в Умані відбувся фінал проекту «Олімпійське схуднення», спрямованого на пропаганду здорового способу життя та максимальне схуднення учасників за 100 днів. Під час заходу стало відомо, хто з трьох фіналісток скинув найбільше кілограмів та переміг, пише 04744.info.

Впродовж 100 днів з учасницями проекту працювали тренери фітнес-клубу «Олімп», а також психолог і дієтолог. Для перемоги потрібно було не лише максимально схуднути, а й продемонструвати гарну фізичну підготовку під час спортивних змагань, які проходили на різних етапах проекту.

У фінал «Олімпійського схуднення» потрапили учасниці, які показали найкращі результати у боротьбі з зайвими кілограмами: Оксана Марченко, Лариса Гуцал та Емма Дирдіна.

Підбиття підсумків проекту проходило у заміському клубі «Forest Club Sherwood». Під час заходу присутніх познайомили з учасниками, які з тих чи інших причин не потрапили у фінал.

Крім того, для гостей виступили вихованці студій танцю «Butterfly» та «Gut Dance Family», а також юні акробатки з Уманської дитячо-юнацької спортивної школи.

Видовищним був виступ відомого українського стронґмена Олександра Пєканова. Спортсмен зрушив з місця пожежну машину і протягнув її за собою кілька десятків метрів. Також стронґмен піднімав легковий автомобіль, перекидав важку кам’яну кулю та виконував складні вправи зі штангою.

Для гостей фіналу «Олімпійського схуднення» проводилися спортивні змагання: армреслінг, жим штанги та перекидання колеса. Сміливці мали змогу виграти абонементи у фітнес-клуб «Олімп».

Момент оголошення переможця проекту «Олімпійське схуднення» був дуже напруженим. Хто виграв, не знали навіть самі фіналістки. Зважування відбулося у переддень проведення заходу, та організатори до останнього моменту тримали інтригу.

Переможницею проекту «Олімпійське схуднення» стала Оксана Марченко. За весь період проекту вона скинула 22,5 кг, що становить 23,9% від початкової маси тіла.

Оксана Марченко отримала у подарунок річний безлімітний абонемент від фітнес-клубу «Олімп», захоплюючу подорож на двох до Карпат від тур-агенції «Портал Travel» та романтичну вечерю від «Forest Club Sherwood».

 

Вероніка Вишинська.

Вгору