В Умані “висадився” десант засуджених жінок (фото, відео)

26 листопада 2014, 13:08
20141125_140423

Фото: Вечірня Умань

Засуджені жінки із Уманської жіночої виправної колонії у синіх жилетках із написом "Рідна Умань" метуть та вичищають сміття з центральних вулиць Умані.

Про це інформує "Вечірня Умань".

Десант жіночок у синіх жилетках ГО "Рідна Умань" висадився на вулицях Умані. Озброєні мітлами та лопатами, вони метуть, вичищають, вигрібають сміття з вулиць міста.

Перша реакція уманчан на присутність конвою біля жіночок стала неоднозначною – одні подумали що це рабині з Донецька, інші обурилися, що це ув’язнені…

У соціальних мережах уманчани активно обговорюють "акцію чистоти" від ГО "Рідна Умань". Засуджені жінки із Уманської жіночої виправної колонії у синіх жилетках із написом "Рідна Умань" метуть та вичищають сміття з центральних вулиць міста. Містян це неабияк обурило.

"Сьогодні моя улюблена ГО "Рідна Умань", яка бореться проти Яценка, його ж методами провела прибирання центру міста (вул. Леніна і площа того ж таки Леніна). Ура-ура! Честь і шана! Правда це дійство мало певні аспекти і знову не обійшлось без афішування. Люди на фото – швидше всього члени ГО, тому що майже всі вдягнуті в маніжки "Рідна Умань". Цікаве спостереження: приблизно о першій годині дня деякі з них були просто жінками з виправної колонії, про що свідчила жіночка-конвоїр, що постійно була біля них. А вже о 14.44 (саме тоді зроблене фото) ці жіночки вже стали активістами ГО "Рідна Умань". Отака історія." – написав Микола Березівський у свої сторінці в одній із соцмереж.

Самі ж засуджені теж не дуже говіркі. Кажуть, що їм не можна розповідати, звідки вони.

Всі здогадки уманчан спростував голова громадської організації "Рідна Умань". Сергій Семененко каже, що вони найняли жінок колонії, аби ті прибирали місто. Зробили все офіційно — заключили договір.

– Уманська виправна жіноча колонія надає послуги по прибиранню, господарських роботах. От ми і звернулися до неї. Заключили договір, оплатили роботи, – коментує ситуацію Сергій Семененко. – Зараз у колонії скрутне матеріальне становище. Тож ми робимо подвійну добру справу: і місто прибираємо, і засудженим жінкам даємо заробити. Плануємо прибрати центральну частину міста: вул. Леніна, вул. Жовтневої революції, вул. Шевченка. Хочемо максимально все "очистити" поки немає снігу.

ГО "Рідна Умань" заснували семеро уманчан. Вони разом із небайдужими уманчанами оплачують всі роботи.

Поділитись

Коментарі

Вгору