В Умані вимагають перевірити незаконні споруди паломників-хасидів

16 червня 2015, 13:04

0b636f149b9a8e49e1b2016bdf2cd5dd

12 червня активісти Уманської міської організації ВО "Свобода" та громада міста стали свідками незаконних дій паломника-хасида, власника незаконного готелю "Вдень".

До свободівців звернувся житель одного з мікрорайонів міста, де масово проживають та ведуть бізнес хасиди. Він повідомив, що хасид-забудовник постійно чинить незаконні дії та зневажає уманців, повідомляє сайт черкаського ВО "Свобода".

Як стало відомо від місцевих жителів, хасид Бергер Абрахам є власником двоповерхового готелю і почав нещодавно добудовувати ще два приміщення. Звичайно ж, на прибудови він дозволів не має. Свободівці, отримавши цю інформацію, виїхали на вказане місце подій на вулицю Пушкіна, 30. Вони негайно викликали також представників ДАІ, СБУ та МВС. Зі слів працівників, готель хасида є "місцем для розваг". Як повідомили місцеві жителі, там постійно проживають три дівчини, які надають "певні послуги" хасидам. Свободівці звертатимуться до правоохоронних органів у зв'язку зі численними правопорушеннями з боку чужинця.

Окрім того, саме під час візиту свободівців, хасид намагався врятуватися втечею на мопеді без державних реєстраційних знаків та ще й їхав тротуаром. Працівниками ДАІ було складено протокол щодо цього правопорушення та виписано штраф.

"Як бачимо, беззаконня в мікрорайоні, де проживають паломники, процвітає. На жаль, місцева влада не бажає втручатись у незаконні діяння хасидів та безлад в цьому районі міста. Стало зрозуміло, що деякі хасиди зовсім не знають правил дорожнього руху та законів України. Ба більше, вони зневажають та нехтують думкою уманців, які проживають поряд із ними. Ми нагадали паломникам, що вони є лише "гостями" в нашому місті, а ми українці, є господарями на своїй, Богом даній землі", - прокоментував ситуацію свободівець Сергій Яремчук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору