В Умані введуть нові тарифи на послуги водопостачання

07 серпня 2017, 21:09

Адміністрація КП "Уманьводоканал" повідомляє про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги водопостачання та водовідведення, інформує "Вечірня Умань".

Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30 липня 2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», а також згідно Постанови НКРЕКП від 10 березня 2016 р. № 302, адміністрація КП "Уманьводоканал" інформує про намір встановити економічно-обґрунтовані тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), в зв’зяку з чим, до 10 серпня 2017 року будуть подані відповідні заяви та розрахунки до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Зауваження та пропозиції приймаються в письмовому вигляді протягом 20 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення за адресою: КП "Уманьводоканал" 20300, м. Умань, вул. М. Залізняка, 16, електронна адреса: [email protected], телефон (04744) 3-23-86, факс 3-23-86.

Поділитись

Коментарі

Вгору