В Умані врятували кота, який декілька діб просидів на дереві (фото)

01 квітня 2017, 08:09

29 березня до уманських рятувальників звернулися мешканці будинків на вулиці Пролетарській, які просили зняти з дерева чорного кота, який вже кілька діб знаходиться на висоті понад 30 метрів. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" зазначив речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

За словами мешканців міста, на дерево кіт потрапив рятуючись від агресивних родичів. Врешті, його переслідувачі полишили гонитву та злізли з дерева, а перелякана тварина опинилася на самій верхівці, звідки самостійно спуститися на землю вже не могла.

Важко сказати, що примусило мешканців навколишніх будинків проявити людяність. Можливо вплив дітей, які розгорнули серед дорослих справжню довготривалу терористичну акцію «врятуйте кота», можливо нічні зворушливо-переконливі скарги чорниша, як би там не було, але вже на другу добу, люди переповнені милосердя зателефонували до Служби порятунку.

Урахувавши обставини, і те що його долею переймалася велика кількість дорослих та дітей, рятувальники оперативно відреагували на виклик. Встановивши під тополею автодрабину, фахівці ДСНС піднялися на гору і повернули тварину на землю.

Тож, як з’ясувалося, на відміну від відомої пісні, непереливки чорному котові буває не завжди, в Умані, схоже чорних котів люблять.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору