В Умані волонтерка кинула людей на гроші

20 червня 2015, 18:29

Безымянный

Півсотні жителів Умані розшукують жінку на ім'я Анжела, яка зникла разом з їхніми грошима. Йдеться про понад два мільйони гривень. Гроші люди здавали начебто за їхнє працевлаштування за кордоном, а коли в призначений час  уманчани прийшли для підписання документів, від Анжели вже й сліду не було, а її телефон перестав відповідати. Гуртом люди пішли до прокуратури та міліції, там вже готуються оголошувати жінку в розшук, повідомляють "Надзвичайні новини".

- Запропонували за кордон на роботу. Хорошо розповідали, - каже жертва аферистки Владислав. - Грошей немає, тому хочеться заробити.

Підозрювана у шахрайстві Анжела Шульга. Жінці 48 років, вона з Умані. У минулому працювала вчителькою в школі, а останній рік - волонтеркою у Центрі допомоги бійцям АТО. Саме через таку діяльність люди їй вірили.

- Вона працювала у волонтерському центрі й допомагала бійцям. Зараз ми приходимо туди, а нам кажуть, що вона десь поділася, - додає інший постраждалий Едуард.

У Центрі кажуть, що волонтеркою жінка працювала безкоштовно.

- Як до волонтера у нас до неї претензій немає, - зазначає координатор волонтерського центру Євген.

Жінка пропонувала роботу на вибір: у Чехії, Данії та Великобританії. Заманювала високими зарплатами та хорошими умовами проживання.

- Казала, що від трьох тисяч доларів, - говорять ошукані уманчани.

Від них вона вимагала копії документів, закордонний паспорт та аванс, суми якого коливалися від 900 до 2 тис. доларів.

- Вона взяла в нас копії українського паспорта, ідентифікаційний код та закордонний паспорт, - перераховують уманчани.

Жодних письмових угод жінка не складала, обмежувалася розпискою. А контракт, мовляв, мали складати вже у Вінниці. Для достовірності людям телефонував якийсь чоловік, який називав себе роботодавцем та, швидше за все, насправді він спільник аферистки.

До Вінниці людей обіцяли відвезти безкоштовно. У призначений час люди прийшли, однак автобуса так і не дочекалися.

Зараз жінки немає ні у центрі допомоги, ні за місцем прописки.

Людей, які втратили гроші, як мінімум півсотні. Але це лише одна група, яка мала їхати. Наразі кількість ошуканих намагаються встановити правоохоронці. Всіх постраждалих просять звертатися до міліції.

Поділитись

Коментарі

Вгору