В Умані відбувся Другий міжнародний фестиваль документального кіно (фото, відео)

10 жовтня 2019, 20:00

4 жовтня, напередодні Дня міста Умань, у кінотеатрі «Filmax» відбулося відкриття Другого міжнародного фестивалю документального кіно «H-Uman International Cinema Festival». Захід було організовано в рамках тісної мистецької співпраці з містом Сарагоса (Іспанія).

Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

Другий міжнародний фестиваль документального кіно «H-Uman International Cinema Festival» ― це спільний іспано-український кінопроєкт, в рамках якого уманчанам та гостям було презентовано сім короткометражних фільмів виробництва України та Іспанії:

-- «Аль Амар» Ната Морено;

- «Діна» Мирослава Клочко;

- «Поїдання морських їжаків» Луїс Бунюель;

- «Київські фрески» Сергій Параджанов;

- «Вечеря душ» Олексій Залевський;

- «Цикли» Ірина Роднікофф;

- «Мертва земля» Серхіо Дуче.

До створення та організації кінофестивалю долучилися: іспанський митець Карлос Гарсія Лаос, уманська художниця Одарка Дьома-Пісна та представник інвестора кінотеатру «Filmax» Ольга Чирва.

Нагадаємо, співпраця Умані з сучасним іспанським митцем Карлосом Гарсіа Лаосом триває вже четвертий рік поспіль.

У 2016 році в місті з’явилась футуристична скульптура «Материнський інстинкт». У березні 2017 року в Уманському художньому музеї відбулась міжнародна виставка картин Франсіско-Хосе де Гойя «Тінь Гойї».

У 2018 році, в рамках Міжнародного проєкту «Умань – Сарагоса» напередодні Дня міста відбулась низка мистецьких подій: відкриття іспанського скверу, виставка україно-іспанського живопису та Міжнародний кінематографічний фестиваль німого короткометражного іспанського кіно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору