Підозрюваних у нападі та вбивстві 30-річного черкасця залишили під вартою (фото, відео)

10 жовтня 2019, 20:08

Підозрюваних у нападі та вбивстві черкасця залишили під вартою (фото, відео)

Справу по вбивству черкасця Сергія Пацьори розглядають в Соснівському суді Черкас. Сьогодні щодо трьох підозрюваних у нападі на хлопця вирішували питання про продовження строків тримання під вартою. Серед підозрюваних - АТОвець та інвалід 2-ї групи.

За перебігом судових засідань слідкував наш кореспондент.

Нагадаємо, 16-го серпня у Черкасах, поблизу одного з цілодобових кафе, було скоєно напад на місцевого жителя Сергія Пацьору. Внаслідок бійки між потерпілим і п'ятьма місцевими жителями Сергій загинув. Один з нападників наніс потерпілому декілька ножових поранень, які спричинили смерть останнього.

За підозрою у скоєнні злочину наступного дня поліцією було затримано трьох учасників конфлікту, двом з яких було оголошено про підозру в хуліганстві. Нині всі троє перебувають під вартою в Черкаському СІЗО.

Підозрюваних у нападі та вбивстві 30-річного черкасця залишили під вартою

Під час судового засідання слідча Слідчого управління поліції Черкащини Наталія Жила повідомила, що досудове слідство по цій справі досі незакінчене. Тому виникає необхідність продовжити підозрюваним строк тримання під вартою ще на місяць.

З її слів, перебування підозрюваних на волі несе ряд ризиків. Зокрем,а існують реальні підстави того, що підозрювані, знаходячись на волі, можуть впливати на свідків та потерпілих.

- У ході досудового слідства підозрювані хоч і надають покази, однак вони різняться між собою, що вказує на неправдивість їх пояснень, - повідомила слідча в суді.

Олегу Лисенко, який брав участь у конфлікті, внаслідок якого загинув потерпілий Пацьора, під час судового засідання повідомив, що не вбивав останнього, однак свою вину визнає та щиро розкаюється.

Як з'ясувалося, підозрюваний Лисенко є учасником бойових дій на сході України. Його захисник під час розгляду питання клопотав про те, що його підзахисний є учасником АТО та має ряд нагород та відзнак.

- Вважаю за необхідне застосувати до мого підзахисного інший запобіжний захід у вигляді цілодобового арешту. Прошу в суду врахувати той факт, що в міжнародному судочинстві домашній арешт теж є своєрідним позбавленням волі, - повідомив адвокат.

Підозрюваних у нападі та вбивстві 30-річного черкасця залишили під вартою

У ході наступного судового розгляду, було розглянуте питання щодо тримання під вартою ще одного підозрюваного у вбивстві Сергія Пацьори Артема Лук'ященка. За даними слідства, саме Лук'ященко завдав потерпілому смертельне поранення. В той же час, за словами слідчої, сам підозрюваний відмовляється надавати покази за фактом вчиненого.

Під час судових дебатів, підозрюваний Лук'ященко повідомив, що є інвалідом 2-ї групи. Крім того, заявив, що не вбивав Пацьору, а доводи слідства є надуманими.

- Я можу говорити лише за фактом бійки, що була. До вбивства я не маю жодного відношення, - повідомив Лук'ященко.

Адвокат Лук'ященка заявив, що в жодному з документів не зазначено, що саме його підзахисний завдав потерпілому смертельне поранення, внаслідок якого останній помер. Тому захисник підозрюваного не вбачає необхідності тримати його підзахисного під вартою.

- Минуло 60 днів, а в слідчих немає жодних доказів причетності Лук'ященка до вбивства. Окрім того, мого підзахисного затримували із порушенням. На мою думку, Лук'ященка тримають під вартою незаконно, - повідомив адвокат. Поки суддя знаходилась у нарадчій кімнаті між родичами загиблого і захисником Лук'ященка виникла словесна суперечка.

- Мого сина цинічно вбили ці покидьки, а ви його ще й захищаєте. Ще двоє вбивць гуляють на свободі, поки ви їх відмазуєте. Люди бачили тих двох в центрі міста, вони ходять грати на ігрові автомати, - повідомила адвокату мати Сергія Пацьори.

Підозрюваних у нападі та вбивстві 30-річного черкасця залишили під вартою

За підсумком судового розгляду, всіх трьох підозрюваних, а саме: Артема Лук'ященка, Олега Лисенка та Сергія Кучера залишили під вартою до 16-го листопада. За наявною інформацією, вже в середині листопада за цією справою буде завершено і справу почнуть розглядати в суді.

Як повідомила кореспонденту "Про все" дружина загиблого Анна Пацьора, вона задоволена сьогоднішнім рішенням суду і чекає від черкаської феміди справедливого рішення.

- Я хочу, щоб винні у вбивстві мого чоловіка понесли заслужене покарання. Ще двоє нападників на Сергія зараз знаходяться на волі, їх навіть в розшук не подали. Але ж я була свідком цього, я бачила, як вони вбивали його, - повідомила дружина загиблого.

Як стало відомо із власних джерел, іншим двом учасникам нападу на Сергія Пацьору найближчим мають оголосити про підозру та в подальшому розпочати їх розшук, оскільки останні уникають слідства та переховуються від поліції. Справу під свій контроль взяла обласна прокуратура.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору