В Умані відбудеться фестиваль вуличної музики

31 березня 2017, 12:14

Вони виступають на полощах міста, на маленьких вуличках та на великих сценах, але як і одні так і інші вражають публіку своїм співом, грою на музичних інструментах та артистизмом. Кращі музиканти виступатимуть 20 травня на уманських вулицях, пише "Вечірня Умань".

По всій Україні пройде святкування міжнародного Дня Вуличної музики. Участь у святкуванні візьме понад 30 українських міст, серед яких -Умань. Професіонали та аматори виступають пліч-о-пліч цілий день, зранку до вечора лунає вулична музика. Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику.

День Вуличної Музики – це наймасштабніший волонтерський проект у світі, започаткований, як музичний флешмоб у далекому 2007-му легендарним литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом [Andrius Mamontovas] у Вільнюсі.

В Україні День Вуличної Музики пройде вчетверте, а в Умані – вдруге.

Того року у дійстві взяло участь 12 музичних колективів міста.

- Цього року команда Дня Вуличної Музики Умань планує встановити 4 локації з повноцінним підключенням: Центральний Сквер міста (Сцена "Ракушка"), Софіївка (Павільйон Флори), парк імені Шевченка та Алея Героїв вул. Небесної Сотні, -  розказав організатор дійства Роман Остропольський. - У святкуванні мають взяти участь музичні колективи усього міста (народні, рок-гурти, джаз-виконавці) і багато цікавих музикантів. Якщо ви музичний колектив і вам потрібна апаратура й оснащення, заповніть анкету учасника, а якщо ви виконуєте пісні акапельно чи під власний музичний супровід, тоді просто прийдіть і порадуйте публіку своєю музикою. До того ж День вуличної музики цього року співпадає з Днем Європи, тому, буде цікава та насичена програма.

20 травня у тебе буде шанс показати свої музичні таланти у всій красі. Для цього достатньо вийти на одну з вулиць Умані.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті День вуличної музики Умань

Також чудова можливість бути глядачем, учасником, волонтером чи партнером свята (анкети  нижче).

Анкета партнера 

Анкета музиканта/гурту 

Анкета волонтера

Вгору