В Умані “Ревізор” роздавав та відбирав відзнаки (відео)

02 квітня 2018, 11:21

 

Днями в Умань з черговою інспекцією завітали журналісти “Нового каналу”. В рамках відомого проекту “Ревізор” серед тих, хто потрапив під приціл телекамер, були відомі та маловідомі в місті заклади громадського обслуговування, пише "Рідний край".

Серед щасливчиків, які можуть похвалитися перед відвідувачами високою відзнакою, опинився готельно-ресторанний комплекс “Застава”.

На офіційній сторінці закладу у Фейсбук оприлюднено відео з моменту оголошення результатів перевірки та вручення такої бажаної для багатьох таблички-відзнаки.

Є заклад, який отримав зауваження щодо організації своєї роботи – це ресторан швидкого харчування “Пан Кабан”. У 2015 році журналісти вже відвідували популярне серед уманчан місце відпочинку, тоді й вручили відзнаку, що удостоює звання кращого. Але цього разу щось не склалося, і “Пан Кабан” позбувся рекомендації авторитетного телепроекту.

 

 

Вікторія сказав:

Хтось колись у fb написав, що “Пан Кабан” в м. Умань, це щось на кшталт кримського шалману, ЦЕ НЕ ПРАВДА, ЦЕ ГІРШЕ! Тут я отримала другий в своєму житті ГАСТРОНОМІЧНИЙ ШОК І ПРИНИЖЕННЯ, перший, доречі був в цьому ж закладі кілька років тому, коли “ПК” вперше відчинив свої двері для відвідувачів, враження було вкрай негативне… ( не розумію коли і кому прийшла думка назвати його РЕСТОРАНОМ?!!!) І мабуть, ми ніколи більше не прийшли б сюди, але… Почалось все з того, що представник мережі даного закладу запропонував придбати преміум кард в межах промоакції. Це була непогана нагода змінити своє негативне враження від першого знайомства з даним закладом. Адже за цей час “ПК” встиг отримати відзнаку від “Ревізора”. Запросила я друзів… Доречі, прошу вибачення у них за вчорашній вечір 😢 Ми з чоловіком прийшли перші і, щоб скоротати час, вирішили замовити по коктейлю, на що нам відповіли, що ЗАКІНЧИВСЯ ЛІД ( це в суботу ввечері 18:30!), тоді я попросила аперитив ( доречі офіціантка не знала, що це таке 😳), і, так як повчати офіціанта не моя справа, я попросила два Мартіні, на що мені відповіли, що охолодженого Мартіні немає 😰(ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ?!!). Так як цього вечора, я вирішила скуштувати суші, яких в меню чомусь не було, хоча в карті було представлено три різновиди ролів і два набори!), я запитала офіціанта в чому справа, на що мені відповіли, що щось там сталось і суші вони поки що не готують 😰.
– Добре, тоді піца (в меню вона якраз була )
– Піци теж немає, у нас неполадки з обладнанням.
На цьому етапі можна було б встати з-за столу і піти з закладу, але чоловік мене заспокоїв, подавало надію так зване
” хоспер меню ” (по-модньому, правда? 😂), та й назва закладу промовляє сама за себе. Тут саме прийшли наші друзі і я описала ситуацію 😞, ну що ж мангал то мангал 😏 Замовили ми шашлик з телятини ( хотіли люля-кебаб, але, як Ви вже мабуть здогадалися, його не було 😵), шашлик зі свинини, перепілок, картоплю по-селянськи, лаваш з сиром, пару салатів, окремо хочу сказати про “Грецький” з нечищенними томатами, магазинною бринзою (нагадую – це ресторан!), величезними шматками огірків та дрібно нашинкованими маслинами 😵 ( дивно, що не в м’ясорубці)… І ТУТ ПОДАЛИ СТРАВИ З МАНГАЛУ, ТА-ДА-ДА-ДАМ! Ну що сказати 😂 мабуть, якби шеф-повар збігав до супермаркету і взяв би нам курочку – гриль і шаурму в ларьку неподалеку, ми б отримали більше задоволення 😭, для чого було напружуватись і СМОЛИТИ бідолашне м’ясо, за яким він все ж збігав до супермаркету і взяв по акції 😡, якість відверто нікудишня 😫, на смак і на вигляд це були обвуглені шматки господарчого мила, які ми не змогли доїсти 😱це ж ресторан!!! Приємно здивував лиш фірмовий посуд з дерева… І все… Доречі кальяну, який курить Пан Кабан, там теж немає 😂 ПІШЛИ МИ ЗВІДТИ О 21:00 За весь цей “СЕРВІС” до рахунку було включено 10% чайових і по 20 грн. з людини за музику, якої ми наслухали на всі 100 ( я маю на увазі ГУЧНІСТЬ 😓)… А стейк ми поїли… В іншому місці…

Вгору