В Умані раптово почервоніли пішоходні переходи (фотофакт)

10 липня 2016, 15:00

SAM_0461

На деяких вулицях Умані переходи почали виділяти червоно-білими кольорами. Про це повідомляє 04744.info.

Пішохідні переходи двоколірної гами з'явились в Умані на таких вулицях:

- вулиця Горького (біля колишньої фабрики художніх виробів «Вишиванка»);

- вулиця Київська (біля в’їзду на автомобільну заправку «SOCAR»);

- вулиця Київська (не доїжджаючи до Площі Перемоги);

- Я мало не щодня ходжу вулицею Київською на роботу і з власного досвіду можу сказати, що водії дуже часто не гальмують перед пішохідними переходами. Скоріш за все це відбувалось через неяскравість «зебр», - розповідає уманчанка Наталія. – Особисто я задоволена новими кольорами переходів, тому що тепер їх добре видно усім – і нам, пішоходам, і, мабуть водіям теж. Сподіваюсь, що відтепер червоно-білі пішохідні переходи будуть більш безпечнішими для жителів та гостей нашого міста.

Коментарі

Яна сказав:

Правельно я счетаю везде нужно так красить.У нас в городе на одном и томже месте за 2 недели сбили 3 людей один из них смертельный полустертая зебра и светлофора нет. Меня даже с коляской непропускают на зебру некто невидет. Неплохая идея перекрасить,постарайтесь воплатить ее в реальность и в другие города

Алена сказав:

Прочитала ваш комментарий и ужаснулась! Пока ребёнок в коляске, нужно быстро вернуться к учебнику по русскому языку! У нас в классе даже двоечники не делали столько ошибок…Плохи ваши дела, а как с украинским? Так же? Яна, а что же вы в школе делали?

Вгору