В Умані просять демонтувати «бомкало», яке дратує містян

18 лютого 2018, 20:15

Жителі міста Умань масово скаржаться на «вуличне радіо», яке звучить на 16-ти автобусних зупинках міста. За набридливість та надмірну гучність його прозвали «бомкалом». Уманчани вимагають демонтувати радіо, інформує 04744.info.

Люди, які проживають неподалік від автобусних зупинок, категорично проти цього нововведення. Уманчани скаржаться, що «вуличне радіо» створює надмірний шум та надає непотрібну їм інформацію. Жителі міста змушені цілими днями слухати новини про міську владу та мера. Особливо обурюються пенсіонери, адже по радіо постійно рекламують ритуальні послуги.

Жителі мікрорайону школи №14 та будинку №74 по вулиці Незалежності навіть підготували звернення з вимогою демонтувати радіо. Проте уманчани переконані — у міській раді над ними тільки посміються. Люди у відчаї та не знають, до кого звертатися:

«Що робити мешканцям міста, коли їхнє право бути захищеними у країні, у місті порушує особисто нинішній голова міста. О. Цебрій? З жовтня 2017 року на зупинках міста встановлені металеві пристрої з дозволу нинішньої влади, але без дозволу і погодження з людьми….з тих пір люди міста втратили право на тишу і спокій на вулиці, в громадських місцях, а особливо в квартирах, будинки яких розташовані навпроти зупинок, де прикріплене це вуличне радіо».

«4 місяці уже триває відкрита зневага до людей. Люди обурюються — проти чого боротись, що підписувати? Хіба для цього ми обирали нинішнього голову міста? Ми знаємо, що біля помешкання організаторів і рекламодавців цього радіо чомусь немає».

«Людей у місті перетворили на кротів. Змушують жити з зачиненими вікнами і бути мовчазними, байдужими. Сьогодні нинішня влада перетворила місто на балаган, галас і суцільне тирло. Це не місто, де тебе чекають, це місто, де тебе виживають!».

Тим часом «вуличне радіо» продовжує працювати.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору