В Умані пройшов чемпіонат Черкаської області з багатоповторного жиму

22 квітня 2018, 11:16

У спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов IIВідкритий чемпіонат Черкаської області з багатоповторного жиму, пише "Чемпіон".

Організаторами турніру виступили факультет фізичного виховання УДПУ та Федерація багатоповторного жиму України. Чемпіонат проходив з метою відбору кращих спортсменів на Кубок України, який відбудеться 29 квітня в місті Вінниця.

Випробувати свою силову витривалість на змагання приїхали спортсмени з Черкаської, Вінницької, Херсонської,Кіровоградської і Одеської областей, серед яких 4 майстри спорту України міжнародного класу, 8 майстрів спорту України та 4 кандидати в майстри спорту України, які підняли змагання на дуже високий рівень.

Збірну команду Уманського педуніверситету представляли майстер спорту Міжнародного класу Сергій Ільченко, майстри спорту України Андрій Семенов та Василь Кабак, дебютанти Марина Кривуша та Максим Маломуж.

У підсумку змагань в номінації штанги 25 кг серед жінок перше місце посіла Марина Кривуша з результатом 71 повторення. У номінації штанги 55кг серед юніорів з результатом 90 повторів перше місце зайняв Василь Кабак. У номінації штанги 125кг результатом 30 повторень перше місце посів Сергій Ільченко.

Вгору