Генпрокуратура вивчить стан черкаських доріг, відремонтованих за останні два роки

22 квітня 2018, 10:12

Генеральна прокуратура має намір вивчити стан доріг, де в останні два роки проводився капітальний ремонт. Якщо виявиться, що дорога встигла зруйнуватися, то проти замовників, виконавців та працівників технічного нагляду буде відкрито кримінальне провадження, інформує vikka.ua з посиланням на"Факти".

"Колосальні кошти, які держава виділяє на ремонт доріг, не завжди ефективно використовуються. Говорячи прямо − розкрадаються. Моє завдання − дати цьому оцінку. Я зв'язався з міністром транспорту. Він дав інформацію про те, які ділянки найбільше пошкоджені. Особливо це стосується Одеської, Харківської, Черкаської та деяких ділянок Дніпропетровської області ", − розповів генпрокурор Юрій Луценко.

За інформацією прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган, до суду вже направлено обвинувальний акт відносно злочинної групи, яка при ремонті доріг завдала державі збитків на більш ніж 4,3 млн гривень.

 

Александр сказав:

И снова бла-бла-бла

Злой сказав:

Серьезно? Аж на 4,3 млн??? Да у нас миллиардами воруют на наших дорогах!!! И только 4 области??? Вы адекватные????? ВСЯ СТРАНА ЕПТА В РУИНАХ!!!!!!!!!!

Вгору