В Умані поліцейські зупинили нелегальну автівку (фото)

21 березня 2017, 17:23

На 210 кілометрі автодороги Київ-Одеса співробітниками групи швидкого реагування патрульної поліції Уманського районного відділення поліції зупинили автомобіль «Форд-Мондео», повідомляють в ГУ НП у Черкаській області. 

Під час перевірки документів та звірки ідентифікаційного номеру транспортного засобу з даними відомчої бази Національної поліції було встановлено, що номерна панель з ідентифікаційним номером транспортного засобу змінена, а сам номер належить іншому автомобілю. При цьому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу містить явні ознаки підробки. 

Керував автівкою 51-річний житель Умані.

Транспортний засіб було доставлено до відділу поліції. Слідчими відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження передбачене частиною 1 статті 290 (Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років. В рамках досудового розслідування призначено ряд технічних експертиз.

 

Вгору