В Умані пояснили “про тендер на 50 млн грн” на ремонт дороги

10 серпня 2023, 10:14

Кошти в розмірі 50 млн, які планують витратити в Умані на ремонт вулиці Праці, цього року повністю профінансовані не будуть. Цього року витратять лише 20-30%.

Про це розповів перший заступник міського голови Умані Олег Ганіч, пише vikka.ua.

За його словами, виконання робіт розраховано на три роки. Тому роботи будуть виконуватись частинами. А тендер оголошений на повну суму.

«У 2023 році заплановано заміну бордюрів та зняття шару асфальтного покриття. Це 20-30% робіт. Але звертаю увагу, що тендер проведуть на загальну суму ремонту, але ця сума буде витрачена з бюджету міста протягом двох-трьох років», – пояснив Олег Ганіч.

Також, за його словами, в сумі тендеру закладені інфляційна складова. Якщо ж інфляція в Україні не буде високою, то кошторис робіт може явно зменшитися.

Відповідно до оголошеного повідомлення про закупівлю та тендерної документації уманські чиновники планують відремонтувати кілометровий відрізок однієї з вулиць міста за 50 млн гривень. Ширина проїзної частини – 4 метри, і вона передбачена для руху транспорту у дві сторони. Ремонт має розпочатися на перехресті з вулицею Челюскінців та закінчитися на перехресті з вулицею Тимірязєва.

Кресленнями передбачено також облаштування нових тротуарів, освітлення, встановлення дренажних систем, а також дорожніх знаків. Роботи майбутній підрядник має завершити до кінця 2024 року.

Він також наголосив, що Уманська влада завжди допомагає армії. “Станом на липень місяць 2023 року Уманською міською радою виділено на потреби наших військових понад 40 млн грн. Також, на найближчій сесії додатково заплановано виділити 10 млн грн на Дрони та станції для них”, – зазначив Олег Ганіч.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору