В Умані під час пожежі ледь не згоріла жінка та новонароджена дитина

12 вересня 2018, 13:18

В Умані під час пожежі ледь не згоріла жінка та новонароджена дитина

Щойно в Умані під час ліквідації пожежі було врятовано новонароджену дитину та вагітну, яка очікує на пологи з дня на день. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Пожежа сталася у квартирі на другому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку на вулиці Горького. Коли на місце події прибув черговий караул місцевої пожежно-рятувальної частини, дим від пожежі заполонив сходову клітину під'їзду та почав заповнювати квартири вище розташованих поверхів.

Найбільша небезпека загрожувала новонародженій дитині у квартирі на четвертому поверсі та вагітній жінці з квартири на дев'ятому поверсі. Дитину, якій лише 21 день від народження, рятувальники винесли у безпечне місце у імпровізованому боксі, в якому зробили підпором повітря від індивідуального апарату рятівника. Вагітну жінку рятувальники вивели на вулицю, одягнувши на неї спеціальну дихальну маску.

Після евакуації і дитину, і вагітну жінку оглянули медики «швидкої». За словами лікарів, стан їхнього здоров'я занепокоєння фахівців не викликає, але для додаткового спостереження, обох евакуйованих було доставлено до міської лікарні.

Вгору