В Умані не прийняли організаторку «Великої української ходи»

16 грудня 2014, 08:42

1Рівно три місяці Катерина Валевська подорожує українськими містами та містечками, збираючи національні стяги з надписами та побажаннями простих українців. Пересувається по Україні дизелями та електричками. У кожному місті жінка спершу йде до міської ради, де розповідає про свою акцію та отримує чергового прапора. Каже, що лише два українських міста відмовили активістці – Умань та Бориспіль, повідомляє Волинь Роst.

«Велика хода» стартувала 14 вересня з київського майдану Незалежності. Мета акції – вшанування пам’яті героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО.

У Володимирі-Волинському жінка отримала 53-й прапор і на досягнутому не спиняється, адже усього планує зібрати їх 100.

Катерина Валевська вирушила у патріотичну мандрівку разом із десятком однодумців, однак подолала екватор подорожі самотужки, оскільки решта не витримали труднощів.

Вона об’їздила більшість областей України, пересуваючись дизелями та електричками. У кожному місті знаходились добрі люди, які надавали жінці нічліг.

Катерина Валевська каже, що Волинь і Закарпаття залишила «на десерт», бо знала, що після виснажливої поїздки на схід, саме тут вона зможе відпочити душею.

«Я люблю вас, «бандерівці», - це перше, що я сказала, коли прибула до Львова», - сказала Катерина Валевська.

2

У кожному місті Катерина Валевська спершу йде до міської ради, де розповідає про свою акцію та отримує чергового прапора. Каже, що у Володимирі її прийняли тепло. І лише два українських міста відмовили активістці – Умань та Бориспіль.

Із зібраною сотнею прапорів активістка майдану планує підкорити Говерлу і вже до 21 січня повернутись до Києва. Катерина Валевська, яка звичайним людям видається дивачкою, переконана, що її веде сам Бог і після цієї «великої ходи» нарешті закінчиться війна.

Поділитись

Коментарі

Вгору