В Умані горів спортивно-оздоровчий комплекс, 9 осіб евакуювали (фото, відео)

11 вересня 2019, 10:56

Фото з мережі

10 вересня о 12:30 в місті Умань, по провулку Пожарського, під час проведення будівельних робіт на даху їдальні спортивно-оздоровчого центру виникла пожежа. Спроби робітників ліквідувати загорання власними силами успіху не мали, і на час прибуття до місця події перших підрозділів пожежно-рятувальної служби, пожежа на даху будівлі охопила площу у 200 кв. м.

Про це повідомив начальник управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

На боротьбу з вогнем, крім особового складу 14-ї державної пожежно-рятувальної частини були залучені також додаткові сили. У відповідності до плану залучення сил та засобів до місця пожежі прибули місцеві пожежні команди з сіл Паланка та Берестевець, волонтери добровільної пожежної команди ПРАТ «Світ Меблів», а також дві автоцистерни з місцевого тепличного комбінату та РЕУ.
Під час боротьби з вогнем співробітники ДСНС провели евакуацію 9 осіб, які на час виникнення пожежі перебували у 3-х поверховому оздоровчому комплексі.

Фото з мережі

Спільними зусиллями рятувальників та пожежних вдалося зупинити вогонь та не дати поширитися пожежі на головну будівлю спортивно-оздоровчого комплексу.

Загалом на місці пожежі працювали вісім одиниць техніки та 68 осіб, а боротьба з вогнем тривала 2 години 40 хвилин. Загиблих та травмованих внаслідок пожежі немає.

Коментарі

Вгору