В Умані до 5 років в’язниці засудили військового за вкрадений штангенциркуль

16 серпня 2023, 16:42

В Умані винесли вирок військовому, який вкрав в одному з магазинів штангенциркуль. Тепер він має відсидіти понад 5 років у в'язниці. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на реєстр судових рішень.

Чоловік є мобілізованим. Служив водієм-електриком обслуги та ремонту відділення технічного обслуговування та ремонту військової частини. У травні цього року він в магазині "Аврора" взяв з полиці електронний штангенциркуль, закупівельна вартість якого 299 гривень, але вийшов повз касу, не розплатившись.

Чоловік пояснив на суді, що на такий крок пішов, бо йому не вистачило грошей.

"Із стійки з товарами взяв потрібний інструмент, зокрема і електронний штангенциркуль. Однак розуміючи, що коштів для покупки вказаного штангенциркуля не вистачить, вирішив викрасти. Відвернувся від камер відео спостереження та поклав вказаний інструмент до рукава сорочки. На касі розрахувався за інструменти, крім штангенциркуля", - пояснював підсудний.

Вкрадений інструмент чоловік повернув.

Уманський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та призначив для нього покарання у вигляді 5 років та 1 місяця позбавлення волі. На вирок вплинула попередня судимість уманчанина за вчинення крадіжки. Тоді він був звільнений від відбування покарання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Павел :

а воювати замість покараного що, сам суддя піде?

Наталья :

Відпустіть військового, це смішно за таке на 5

Антон :

Коли рєзніков і ко?

Галина :

А ті що мільярди крадуть і нічого, не сидять..

Матір 3 діток. :

Вчинив крадіжку, зізнався.
Напевне він так вчиняв до мобілізації теж.

Ніхто не може бути впевненим, що не мобілізують крадія, наркомана, гвалтівника.

Але 5 років за крадіжку у 299 грн.це занадто суворе покарання.

Петро Костюк :

Не тих судити су*и !

Тина :

А укого можно поинтересоваться – почему он вынужден был покупать инструменты для выполнения своих обязанностей по ремонту и техническому обслуживанию военной техники за личные деньги? Почему его не обеспечили инструментом?! Такое складывается впечатление, что всем просто удобно делать вид, что это так и должно быть – солдатам урезают заслуженные выплаты, больше, чем на 2 месяца задерживают зарплату. А за какие деньги они могут покупать необходимые расходные материалы, бензин для автомобилей, ремонт транспорта, без которого невозможно воевать и многое другое?! Не слишком ли много взвалили на плечи солдат, которые теряют здоровье и жизни в том числе и за этих судей, которые спят спокойно, не в подвалах или окопах, получают зарплаты, размер которых превышает зарплату на передовой?! За украденные милиарды еще никто не посажен, а воина за 299грн. На 5 лет??? Может его место в окопах займет тот судья что принял такое решение?

Ліна :

За 300 грн- тюрьму, за мільярд- поїздка за кордон. Красти-це погано, а доречі, він цей штангенциркуль на віллу поміняв би, чи ремонтував би машини у військовій частині. Для чого він купив інструменти за свої кошти і один украв? Ці інструменти потрібні для роботи, а чекати поки військова частина купить….і чи купить. Головне: Уманський суд – самий “справедливий” суд. А цього суддю треба відправити по обміну досвіду у Київський суд.

Віктор :

Абсурд …в суспільстві…

Геннадій :

А Батькивщину хто буде захищати?
Подаріть йому два штангенціркуля.

Сергей Сергеевич :

Супер, чтоб на передок не ПОПАСТЬ! А Сколько судье заплатить, ничего не сказано…

Олександр :

За 299 грн потрібно садити, а за 40 міліонів та крадіжках на закупівлі для армії що робити? В аврорі військові купують інструмент за свої кошти для виконання своїх службових обов’язків.

Наталья :

Це несправедливо, так не можна! А як депутати крадуть миліонами? Пом’якшітьь йому покарання!

Наталья :

Несправедливо! Відпустіть!

Наталья :

Відпустіть!!!!

Серий :

За штангеля –5рокіів
За 5 мілардів — всім до сраки

Олексій С. :

Набрали в ЗСУ крадіїв.

Він же точно не вперше краде.

Від Умані 500 км. до лінії зіткнення.

А може так треба, щоб не потрапити туди, маючи судимість, навіть умовну.

Скельський Р. :

Якщо відвернувся від камер(професіонал), а зізнався сам у крадіжці-мав на те причину, так було задумано.
Тут не сказано, що його впіймали на касі.
Він за товар розрахувався.

Скельський Р. :

Уманський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та призначив для нього покарання у вигляді 5 років та 1 місяця позбавлення волі.

На вирок вплинула попередня судимість уманчанина за вчинення крадіжки. Тоді він був звільнений від відбування покарання.

Тобто він крав раніше і мав судимість.

Як його мобілізували питання.

Вгору