На Золотоніщині переселенець ґвалтував свою 9-річну падчерку

16 серпня 2023, 15:47

Фото тематичне

На Черкащині судитимуть чоловіка, який ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки, а також примушував дівчинку до участі у створенні дитячої порнографії.

43-річний уродженець Харкова після початку повномасштабного вторгнення разом з родиною переїхав на Черкащину та проживав в одному з сіл Золотоніського району. Чоловік упродовж січня – лютого 2023 року ґвалтував 9-річну падчерку.

Крім того, вітчим примусив дівчинку до участі у створенні продукції порнографічного характеру.

Чоловік зняв відео на камеру мобільного телефону дитини та переслав його на власний телефон.

Наразі зловмисник перебуває під вартою.

У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Служба у справах дітей і надалі продовжує плідно виконувати свою роботу!Свідчення цього-подібні випадки.Отримуючи величезні надбавки та несправедливо завищені зарплати,соціальні працівники не виконують своїх поямих обов’язків.Можливо,необхідно,щоб депутати на вищому рівні розглянули питання покладання адміністративної чи навіть кримінальної відповідвльності на держслужбовців з когорти служби у справах дітей за невиконання ними прямих службових обов’язків,які призводять до тяжких наслідків.Діти-наше майбутнє.Їх необхідно захищати.Скільки страшних випадків вбивств,згвалтувань,знущань за останній час.А відповідальності посадових осіб нуль.Чому так?Тому,що дитину немає кому захистити?Які тоді функції виконує служба у справах дітей?Спустошення державного бюджету та окозамилювання гарними картинками на сайті,які нібито свідчать про плідну роботу?Результат невиконання своєї роботи соціальними службами-зламані життя дітей,вкрадене дитинство,спаплюжені дитячі життя та долі родин.

Вгору