В Умані ДАБІ скасувала дозвільні документи на реконструкцію приміщення під квартиру

18 квітня 2015, 10:42

Uman

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області скасувало реєстрацію декларацій про початок виконання будівельних робіт та про готовність об’єкта до експлуатації щодо реконструкції нежитлових приміщень під квартиру за адресою: м. Умань, вул. ХХІV з'їзду КПРС, 15.

На підставі колективного звернення мешканців будинку Інспекція здійснила позапланову перевірку об’єкта будівництва. Замовника письмово повідомили про перевірку, але він так і не зявився.

Проте, Управління подало низку запитів та зясувало наступну інформацію. Відділом містобудування та архітектури Уманської районної державної адміністрації містобудівні умови та обмеження за вказаною адресою не видавались. Також проектна організація та особа, що здійснюють технічний нагляд (за даними декларацій), письмово повідомили про свою непричетність до цього об’єкту.

Таким чином це дає підстави вважати будівництво в будинку по вул. ХХІV з'їзду КПРС, 15 самочинним. Тому Управління Держархбудінспекції України скасувало реєстрацію декларацій на початок будробіт та на готовність об’єкту до експлуатації.

За інформацією прес-служби ДАБІ України

Коментарі

Вгору