В Умані чоловіка судитимуть за вбивство двох жінок

18 серпня 2018, 09:33

В Умані чоловіка судитимуть за вбивство двох жінок

В Умані судитимуть 37-річного чоловіка, який у стані наркотичного сп'яніння скоїв вбивство двох жінок. Також під час скоєння низки кримінальних правопорушень зловмисник завдав шкоди ще п'ятьом особам.

Так, у травні 2018 року року 37-річний житель Умані у стані наркотичного сп’яніння вчинив низку кримінальних правопорушень. Від його рук постраждало семеро людей. Підозрюваний, перебуваючи на східцях між першим та другим поверхом одного із готелів Умані, наніс численні удари руками та ногами у ділянку голови та тулубу 56-річній жінці адміністратору, від яких остання померла.

Відразу після цієї події в дендрологічному парку «Софіївка» та на вулиці міста, безпричинно порушуючи публічний порядок і безпеку громадян, чоловік завдав тілесні ушкодження ще шістьом потерпілим, з яких 80-річна жінка, від отриманих травм померла. Правоохоронці чоловіка затримали.

За даними фактами було відкрито ряд кримінальних проваджень за частиною 1 статті 115, частиною 2 статті 15 п.п. 7, 13, частиною 2 статті 115, п.п. 7, 13, частиною 2 статті 115 та частино 1 статті 296 Кримінального кодексу України. На даний час досудове розслідування по кримінальному провадженню завершено та направлено до суду.

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області

Вгору