В Умані “афганці” вже другий місяць патрулюють нічне місто

27 березня 2014, 18:24

 

Після подій на Майдані представники Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану вирішили проводити щоденне патрулювання вулиць Умані, інформує 04744.info.

Вже другий місяць поспіль кожного вечора (раніше з сьомої, а тепер з восьмої години) уманські "афганці" разом з міліцією та учасниками загону самооборони виходять для охорони порядку в місті та забезпечення спокою уманчан. Патрулюються вулиці до самого ранку.

- Проведення таких патрулювань – це не данина моді, це просто необхідність, викликана останніми подіями в нашій країні. Наша діяльність не має ніякого відношення до жодної з політичних сил. Уманська спілка ветеранів Афганістану – жива, реальна організація, і виходимо ми на патрулювання міста лише за власної ініціативи – це є громадянською позицією нашої категорії населення. Адже бажання, щоб містяни, їхні діти та онуки жили в мирі та спокої, є цілком природнім і абсолютно нормальним. Задля цього ми завжди готові до співпраці з усіма, хто поділяє наші статутні положення, - повідоми голова спілки ветеранів Афганістану в Умані Олег Зайченко.

Пан Олег розповів, що за "афганцями" закріплений центральний район міста. Склад груп, що виходять для охорони порядку кожного дня різний, люди змінюють один одного. Долучаються до цього процесу афганці не лише з Умані, а й з Уманського району. Кожен представник має установленого зразка посвідчення. Перед початком патрулювання всі проходять інструктаж.

- Хочеться, щоб у нашому місті та в нашій країні все було мирно. Проте, якщо буде потрібно, члени нашої спілки гоготові стати на захист миру та порядку за будь-яких умов, - запевнив Олег Зайченко.

Вгору