Радуцький порівняв Беззубенка з омелою

27 березня 2014, 18:49

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький, змальовуючи ту шкоду, яку, на його думку, завдає місту перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, порівняв його із омелою. 

Про це Олександр Радуцький заявив сьогодні під час засідання сесії міської ради.

- Дирекція парків наразі бореться з омелою. Це такий "вірус", який і взимку і влітку зелений. Її потрібно зрізати. Отакий самий "вірус" у нас є у виконкомі. Зараз ми ухвалимо бюджет розвитку, і надалі після ухвалення ще два місяці будуть проводитися тендери. Будуть визначатися незрозумілі переможці, а комунальні підприємства міста такі тендери постійно програють. Чому я сказав про омелу? Тому що у нас є цей "вірус". У нас є перший заступник міського голови Віктор Беззубенко, який є куратором тендерного комітету. З усією повагою до Віктора Білоусова, зараз в.о. міського голови не він, а Беззубенко. Людина, яка сьогодні курує департаментом освіти, де були програні тендери, курує фінанси. Вирішує, кому платити, кому не платити. Людина, яка була містком між ним як членом Партії регіонів, депутатом обласної ради та Сергієм Тулубом, - заявив Олександр Романович.

Він також наголосив, що якщо б депутати підтримали його на посаді секретаря міської ради, він би передовсім зняв із заступника міського голови Беззубенка усі повноваження. Проте такі аргументи не допомогли депутату сьогодні обійняти цю посаду.

"Вільний демократ" Василь Маринкевич вирішив підкорегувати заяву Олександра Радуцького про поширення у виконкомі "вірусу".

- Дорогенький, я як спеціаліст тобі скажу: омела – це не вірус, а рослина-паразит, зрозумів?! - наголосив Маринкевич.

Вгору