В “Укренерго” стабілізували ситуацію з електропостачанням: нових аварійних відключень поки не планують

13 жовтня 2022, 14:09

Фото тематичне

Сьогодні, 13 жовтня, в Україні введення графіків аварійних відключень поки що не планується. Наразі енергопостачання у всіх областях України вдалося стабілізувати.

Про це повідомив голова правління "Укренерго" Володимир Кудрицький.

За його словами, вчора ввечері у Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, а з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави.

Це стало можливим завдяки тому, що фахівці «Укренерго» та обленерго стабілізували енергопостачання у всіх областях України. А також тому, що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію.

- Ми продовжуємо підвищувати надійність роботи наших мереж. Чи будуть обмеження надалі залежить насамперед від того, чи не буде нових обстрілів та руйнувань. Обмеження - завжди крайній і вимушений захід, - зазначив Кудрицький. - Однак ми маємо бути готовими до нових атак ворога. «Укренерго», як оператор системи передачі, робить все, щоб захистити свою інфраструктуру і швидко відновити її. А для всіх залишається рекомендація зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї години.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору