В Україні нарешті з’явилася сильна опозиція до діючої влади

09 червня 2015, 17:52

10 (1)

У Києві відбувся з’їзд політичної партії «Відродження», який зібрав делегатів з шістдесяти міст та містечок України. Очолив партію співголова депутатської групи «Відродження», яка є правонаступником депутатської групи «Економічний розвиток», народний депутат Віктор Бондар. Мета діяльності партії – закладена у назві: відродження соціальної справедливості, відновлення економіки, зменшення житлово-комунальних тарифів, зниження цін на ліки і продукти харчування, скасування пенсійної реформи, розвиток мажоритарної системи та інші заходи, які мають покращити життя людей.

«Ми бажаємо зробити так, щоб це була партія обласних лідерів. Людей, які пройшли через мажоритарну систему, які кожен день говорять з людьми і розуміють їхні проблеми. Ті депутати, які пройшли в парламент по списках, мають одне завдання – подобатись «лідеру», щоб наступного разу знову потрапити в списки. Їх не цікавлять і не турбують реальні проблеми простих людей. Вони готові голосувати на догоду різним міжнародним фондам за все: зменшення пенсій, заробітних плат, підвищення житлово-комунальних тарифів у п’ять разів», – зазначає голова партії «Відродження» Віктор Бондар.

7 (1)

У депутатів-мажоритарників, які мають високу підтримку людей по всій Україні, завдання інше: конкретні справи. Депутати групи «Відродження» вже сьогодні отримали певні результати у законодавчій діяльності. Так, набрав чинності Закон України за авторством Валентина Ничипоренка, який суттєво спростив процедуру погодження проекту землеустрою. Народний депутат Андрій Шипко був ініціатором прийнятих Закону України «Про внесення зміни до статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров'я (щодо акредитації аптечних закладів)» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування ліцензування імпорту активних фармацевтичних інгредієнтів)», які передбачають скасування акредитації аптечних закладів, що знизило рівень корупції у галузі. У Верховній Раді минулого скликання був прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв'язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України» в якому враховано понад 40 пропозицій наданих народним депутатом Антоном Яценком, що наблизили Україну до безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

8 (1)

«На сьогодні ми єдина, насправді, опозиційна сила, – говорить член президії партії «Відродження», народний депутат Антон Яценко. – І ми сподіваємося на широку підтримку людей. На те, що люди знову захочуть стабільності, мира, достойного та гідного життя. Тому що діюча влада вже довела країну до ручки».

В опозиції партія «Відродження» має не просто критикувати владу, а пропонувати конкретні шляхи вирішення проблем. Зокрема, під час з’їзду Антон Яценко представив низку законопроектів, напрацьованих депутатською групою політичної партії «Відродження» з залученням найкращих українських експертів.

11 (1)

«Ідеться про повернення житлово-комунальних тарифів на рівень січня 2014 року, проведення індексації пенсій і заробітних плат не менше рівня інфляції, зниження цін на лікарські засоби, повернення скасованих пільг, скасування 15 відсоткового обмеження виплат працюючим пенсіонерам та багато інших реформ у галузі сільського господарства, розширення повноважень органів місцевої влади тощо», – зазначає Антон Яценко. За його словами, у «Відродженні» готові до спротиву, який чинитиме влада таким законодавчим ініціативам, однак депутатська група наполягатиме на їх прийнятті.

Наразі членами опозиційної партії «Відродження» є черкаські депутати-мажоритарники Антон Яценко, Володимир Зубик та Валентин Ничипоренко. Обласну організацію партії «Відродження» в Черкаській області очолив народний депутат минулого скликання парламенту Леонід Даценко.

 4 (1)

Поділитись

Коментарі

walrus37 сказав:

Здрастуйте, відродження ПР і прощайте… Назавжди….

Вгору