В Україні запрацюють групи психологічної підтримки сімей, в яких є полонені та загиблі військовослужбовці

18 червня 2024, 08:12

В Україні стартують ініціативи з психологічної допомоги для родин, які зіткнулися з полоном або втратою близьких на військовій службі. Також зазначено, що подібні групи створені й для українських військових, які були звільнені з полону.

Про це повідомило всеукраїнське об’єднання Vesta у Facebook.

«Усього планується зібрати 12 груп, кожна з яких матиме 10 зустрічей. Зустрічі відбуватимуться в онлайн-форматі, тож ваша геолокація не має значення», - повідомляють організатори.

Проводити зустрічі будуть: психотерапевт Пилип Духлій, психологиня, травмотерапевтка Тетяна Ціленко, психологиня Валентина Проніна, психологиня Іванна Ковальчук.

«На групах ми робимо все так, аби ви відчували себе у безпеці, де вас оточують люди зі схожим досвідом і розуміють, що ви проживаєте. Тут ви можете поділитися своїми емоціями та почуттями, способами впоратися із ситуацією і перейняти досвід інших. Можете обговорити всі складні і кризові ситуації, жартувати, якщо вам захочеться, і знати, що вас ніхто не засудить», – наголошують у волонтерському об’єднанні.

Щоби стати учасником груп підтримки для колишніх військовополонених, близьких полонених, загиблих та зниклих безвісти, потрібно зареєструватися ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору