В Україні з’явилися перші поштові марки із доповненою реальністю

19 грудня 2020, 17:04

Напередодні дня Святого Миколая "Укрпошта" презентувала поштові марки з доповненою реальністю «Козаки». На знаках поштової оплати зображені улюблені для багатьох поколінь українців герої мультсеріалу «Козаки» – Око, Грай та Тур.

Щоб «оживити» козаків у доповненій реальності, потрібно завантажити на смартфон безкоштовний мобільний застосунок WowBox AR: версію для Android або для iOS. Завдяки застосунку поштова марка перетворюється на відео-привітання від анімаційних героїв. Окрім того, можна робити фото і відео з улюбленими персонажами та публікувати їх у соціальних мережах.

- Ви бачите звичайну марку, на якій наші улюблені герої мультфільму - козаки. А коли ви наводите камеру смартфону на неї, то козаки «оживають» через доповнену реальність та вітають вас із прийдешніми Новим роком і Різдвом. Тож ці марки можуть бути як традиційним знаком поштової оплати, так і своєрідною віртуальною листівкою-привітанням. Укрпошта разом із партнерами знаходить рішення, щоб таке традиційне мистецтво як марки зацікавило і «діджитальне» покоління, - розповів генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Поштові марки «Козаки» виготовлені на самоклеючому папері. Тираж марок – 100 тис. примірників. Номінальна вартість кожної – V (еквівалент 9 грн.). До поштової марки випущено і конверт «Перший день» та виготовлений штемпель спецпогашення.

Придбати поштові марки можна у відділеннях Укрпошти, а також в її офіційному онлайн-магазині.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору