В Україні падає ціна на тепличні огірки

26 травня 2023, 21:12

Тепла погода посприяла збільшенню збору врожаю огірка в українських тепличних комбінатах. Зростання обсягів пропозиції цієї продукції на ринку змушує виробників переглядати ціни на свою продукцію в бік зниження, пише EastFruit.

Так, наразі українські тепличні комбінати змушені пропонувати огірок не дорожче 55-90 грн/кг ($1,50-2,46/кг), що в середньому на 16% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Здешевлення цієї продукції, на думку виробників, спровоковано стрімким сезонним збільшенням пропозиції огірка на ринку, тоді як темпи реалізації цієї продукції досить невисокі. Місцеві оптові компанії та роздрібні мережі поки що ведуть закупівлі невеликими партіями, враховуючи невисокий попит кінцевого споживача.

Зазначимо, що наразі ціни на тепличний огірок в Україні в середньому на 25% вищі, ніж наприкінці травня минулого року. При цьому багато учасників ринку поки що не бачать перспектив для поліпшення цієї ситуації й не виключають можливості подальшого зниження цін, оскільки вибірки огірків у тепличних комбінатах продовжують збільшуватися.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору