Шполянину, який виганяв свою сестру з дому, присудили пройти курс для кривдників

26 травня 2023, 20:20

У Шполі засудили чоловіка, який протягом тривалого часу вчиняв психологічне насильство над своєю сестрою. Кривдник погрожував жінці фізичною розправою та змушував покинути дім.

Родичі жили в одному будинку зі своєю матір'ю. Обвинувачуваний зловживає алкоголем і коли приходив додому, вчиняв із сестрою скандал. Після чергової сварки, коли, за словами потерпілої, зловмисник підняв руку на її сина, вона не витримала і знайшла собі інше житло.

За висновком експертів, постійні скандали довели шполянку до депресивного стану.

Обвинувачений своєї провини не визнав.

"На сварки неодноразово приїжджали працівники поліції. На нього складали протоколи та в подальшому чоловіка викликали до суду. До суду з`являвся разів три чи чотири. Один раз сплачував штраф. Вважає, що до адміністративної відповідальності притягали незаконно, через симуляцію сестри та матері. Тричі притягували до адміністративної відповідальності. Сестра не з`являлась за місцем проживання приблизно з пів року. Те, що сестра переїхала, на краще. Він не пов'язує її переїзд зі своєю поведінкою. Вважає свою поведінку відносно своєї сестри правильною. Сестра заслужила на таке ставлення до неї з його боку. Виганяв сестру один раз". - пояснював на суді агресор.

Шполянський районний суд призначив для чоловіка покарання у вигляді 155 годин громадських робіт. Також до нього застосували обмежувальний захід, відповідно до якого він має пройти програму для кривдників строком на один місяць.

За інформацією Реєстру судових рішень

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору