В Україні хочуть змінити правила карантину

11 вересня 2021, 20:04

В Україні приймуть рішення про посилення епідеміологічних обмежень після того, як уряд внесе зміни в постанову про адаптивний карантин, інформує "Корреспондент".

Про це в п'ятницю, 10 вересня, повідомив глава МОЗ Віктор Ляшко в ефірі каналу Україна 24

- Прийнято рішення, що "жовтий" рівень епідемічної небезпеки ми введемо після того, як запропоновані Міністерством охорони здоров'я зміни будуть схвалені на уряді. Зараз, за ​​цей тиждень, ми пройшли узгодження з усіма центральними органами виконавчої влади і відпрацьовуємо юридичні правки з Мін'юстом. Як тільки буде їхній висновок, ми будемо просити Прем'єр-міністра скликати позачерговий Кабінет Міністрів, де розглянемо питання про внесення змін у постанову про адаптивний карантин. Після цього вона набуде чинності через 7 днів, як її схвалить уряд. Після цього будуть усі підстави Національній комісії ТЕБ та НС зібратися та оголосити на території України "жовтий" рівень епіднебезпеки. А "червоний" рівень епіднебезпеки буде встановлюватися для конкретних областей, - розповів він. 

Також глава МОЗ повідомив, що Україна зараз має 12,5 млн доз вакцини проти коронавірусу. А загалом в Україну вже завезли більше 22 млн доз вакцин, 10,5 млн з них використали. 

- І плюс до кінця року в нас розплановано чітко щотижня, середа-четвер, поставки додаткових доз вакцини, - сказав Ляшко. 

Раніше глава МОЗ анонсував введення "жовтої" зони по всій країні з 13 вересня, але на днях визнав, що це неможливо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору